השקעת נדל"ן בחו"ל

מה חשוב לדעת על השקעת נדל"ן בחו"ל

בשנים האחרונות הפכה השקעת נדל"ן בחו"ל לאחד מאפיקי ההשקעה המבוקשים על ידי אנשים פרטיים, אך לפני שנכנסים לתחום, יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

      

עודכן: ראשון,  10:30, 24/06/2018 | נדלנטים


השקעת נדלן בחול אינה דבר חדש, אולם בשנים האחרונות גוברת ההתעניינות מצד אנשים פרטיים בהשקעה מסוג זה. יש להניח שמחירי הדירות ביחס למחירים בישראל, הם הגורם המשכנע העיקרי, אולם לפני שמתפתים לשים כסף, חשוב לזכור שכמו בכל השקעה, גם בהשקעת נדלן בחול יש סיכונים ואתגרים מיוחדים.

מה צריך לקחת בחשבון?

מחיר ההשקעה ההתחלתי וההבטחות הרבות על גובה התשואה יכולים להישמע מפתים, אך יש לקחת בחשבון שהנכס נמצא במדינה זרה, על כל המשתמע מכך. ראשית, בשל המרחק הרב הגישה שלכם לנכס מוגבלת ואין לכם אפשרות לפקוח עין על המתרחש או להגיע בכל פעם שמתעוררות תקלות. ניהול הנכס מתבצע בעיקר בשלט רחוק, וצריך להיות מוכנים לכך. שנית, לכל מדינה יש את הרגולציה שלה בתחום השקעות נדלן והשכרת נכסים וגם כללי מיסוי שונים,  וחשוב ללמוד את החקיקה המקומית היטב, בהתאם למקום בו נמצא הנכס.

הפתרון הטוב ביותר במקרה כזה, הוא להיעזר בשירותיה של חברה מקומית, שתנהל עבורכם את הנכס. חברה מקצועית תספק לכם דוחות תקופתיים על מצב הנכס ותקל עליכם במידה משמעותית בניהולו, אך לשם כך חשוב לבחור היטב את החברה שבידיה תפקידו את ההשקעה שלכם. בדקו מה ההכשרה של צוות החברה, האם הם בקיאים ברגולציה המקומית, מה מידת האמינות של החברה וההכרות שלה עם שוק הנדל"ן המקומי.

אפשרות אחרת היא לא לרכוש נכס אלא להשקיע דרך אחת קרנות הפרטיות המצריכות סכום התחלתי נמוך יחסית ובתמורה מבטיחות רווחים גבוהים. היתרונות ברורים: אין צורך בהון התחלתי גבוה כמו ברכישת נכס ולכן גם מידת הסיכון נחשבת לנמוכה, וכל ההיבטים של ניהול הנכס נחסכים ומבוצעים דרך חברת ההשקעות. חברה כזו גם תבדוק את כדאיות ההשקעה לפני שהיא תציע אותה למשקיעים פרטיים, באמצעות צוות יועצים מקיף הכולל עורכי דין המתמחים בנדל"ן, יועצים כלכליים וכן הלאה.

אודות נדלנטים

חברת נדלנטים מתמחה בשיווק נדל"ן עסקי ומסחרי הוקמה בשנת 2009 ונחשבת למובילה בתחומה. נדלנטים מציעה ללקוחותיה מאגר גדול של נכסים בכל אזור המרכז, כמו כן ליווי מקצועי בכל שלבי העסקה.

קישורים מומלצים

משרדים למכירה בתל אביב – מחפשים משרדים למכירה בתל אביב? חברת נדלנטים מתמחה בשוק הנדל"ן ומציג לכם מבחר גדול של משרדים למכירה בתל אביב ומרכז.

משרדים להשכרה בתל אביב – חברת נדלנטים מתמחים בשוק הנדל"ן מסחרי עם דגש על משרדים להשכרה בתל אביב. נדלנטים מובילה ביזום שיווק ותחווך של נדלן מסחרי עם התמחות בולטת של רכישה והשכרת משרדים, בניינים וחנויות. נדלנים מספקת פתרונות ייעוץ מקיף בתחומי הנדל"ן עסקי מסחרי, ליחידים וחברות.

 

מאמרים שיכולים לעניין אתכם

נדלן מסחרי בתל אביב

מבלי להיכנס לנתונים סטטיסטיים אפשר לומר כמעט בוודאות, שאדם פרטי אשר מעוניין להשקיע בנדל"ן, יחפש לרוב אחר דירות מגורים. המשקיע המתחיל נוטה לראות בדירות מגורים כאפיק השקעה סולידי, יציב ורווחי ויש בכך הרבה מן האמת. עם זאת, כאשר מדובר באזורים מסוימים בארץ, כמו תל אביב, השקעה בנדל"ן מסחרי יכולה להיות הרבה יותר משתלמת.

 

 

השקעות נדלן בתל אביב

כשבאים לבחון את האתגרים העומדים בפני יזמים או אנשים פרטיים, אשר רוצים להשקיע בנדל"ן בתל אביב, הנתון הראשון שקופץ אלו מחירי הדירות. מחירי הדירות בתל אביב יקרים בהשוואה לאזורים אחרים בארץ וגם בהשוואה לערים מרכזיות במדינות אחרות בעולם. כדי לקנות נכס, תצטרכו לגייס הון התחלתי גבוה ולקבל אישור למשכנתא על יתרת הסכום. מבחינת עלויות דיור ומחיה, תל אביב נחשבת לאחר הערים היקרות בישראל. נתון זה הוא רק חלק מהאתגרים העומדים בפני אנשים המעוניינים להשקיע בנדל"ן בעיר.

 

 

משרדים למכירה בתל אביב

אם יש לך משרד מכובד, כדאי לך להשקיע ולחפש משרדים למכירה בתל אביב. רכישת משרד מפואר במגדל משרדים יוקרתי, תעניק לך תדמית יוקרתית ומכובדת. כאשר רוכשים משרדים למכירה בתל אביב, ישנם 2 אפשרויות: אפשרות אחת, היא לרכוש את המשרדים לאחר הבנייה. בשלב זה, המשרדים מוכנים, התשתיות מוכנות. בעל המשרד, רוכש שטח משרד מפואר, עם חלוקה לחדרים. היתרון בכך, היא שבעל המשרד יודע מה הוא רוכש. הוא לא צריך להמתין עד לבנייה של בניין המשרדים. אפשרות שנייה, היא לרכוש את שטח המשרד בשלב התכנון.

 

 

רכישת משרד להשקעה

יש בידכם סכום כסף ואתם מעוניינים להשקיע אותו בנכס? רוצים לייצר הכנסה פסיבית? אכן, רכישת משרד להשקעה זה צעד שעשוי להיות נכון. נכס להשקעה עשוי להיות צעד חכם ונכון עבורכם. אם כי חשוב לשקול היטב ואף להתייעץ עם גורמים מקצועיים כדי לקבל החלטה נכונה.. מספר דברים שחשוב לדעת לפני שרוכשים משרד למטרת השקעה.

 

יזמות נדלן

מתעניין ביזמות נדלן? כך תדע אם יש לך את מה שצריך כדי להצליח בתחום
תחום הנדלן יכול להיות מתעתע. מצד אחד מדובר באחד מאפיקי ההשקעות הבטוחים ביותר מאז ומתמיד, אך מצד שני הדינאמיות הרבה יכולה להשמיט את הקרקע היציבה מתחת ליזמים שבחרו להשקיע בתחום ולכן חשוב לדעת כיצד לעשות זאת בצורה נכונה.

 

 

השקעת נדלן דרך קבוצת רכישה

החלטתם לקנות דירה להשקעה? מצוין! כעת, עליכם לבחור באיזו דרך תרצו לרכוש את הדירה. תוכלו לחפש מציאות בלוחות יד שנייה ייעודים, או לחפש באופן עצמאי דירה שנותרה בפרויקט חדש, או לרכוש נכסי נדל"ן באפיקים אחרים. קיימת צורת השקעה הנקראת השקעת נדל"ן דרך קבוצת רכישה. איך זה מתנהל? מה היתרונות ברכישה מסוג זה? ממה צריך להיזהר? כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

 

 

רכישת או השכרת משרד

רבים שואפים להקים עסק או משרד ביום מן הימים, לא כולם מצליחים לעשות זאת, בטח לא באופן מצליח ורווחי, הקמת משרד דורשת מאמצים רבים ולילות רבים בלי שינה יעברו עליכם עד שתראו רווחים. כאשר מקימים משרד יש צורך בסכום להשקעה כקרן, לא ניתן להתחיל מאפס, לעתים גם תזדקקו להלוואות או למשכנתא. למיקום של המשרד משמעות רבה לגבי ההצלחה שלו, הלוקיישן שבו שוכן המשרד משפיע באופן משמעותי מאד על היוקרה והתדמית של המשרד, יחד עם זאת, עיצוב המשרד גם הוא חשוב כדי שיהיה ניתן לעבוד באופן יעיל וכדי שיהיה נעים להיכנס למשרד.

 

מחירי משרדים בתל אביב

כל אחד שמקים עסק או פותח משרד, מעוניין לעשות זאת בלוקיישן מרכזי ובעל השפעה, מי שעומד לפני פתיחת עסק או משרד צריך לדאוג לנוחות ההגעה למקום ולמיקום שלו, כדאי למקם את המשרד באזור מתאים שיש בו תנועה ערה של אנשים ולקוחות פוטנציאליים במשך היום. כדי להקל על הפרטנרים עמם אתם נפגשים את ההגעה למקום, יש לבחור לוקיישן מתאים וקל להגעה, לעתים פגישות עסקים מתחילות במצב רוח רע ולא מצליחות להתקדם רק בגלל העובדה שהיה קשה למצוא את מקום המפגש, שימו לב לזה כאשר אתם שוכרים משרד בתל אביב.

 

רכישת משרד חדש
 עומד בפני רכישת משרד חדש? יש כמה נושאים שאתה צריך להכיר

אם אתם עומדים בפני רכישה משמעותית כזו, חובה עליכם לנהוג באחריות, לא תמיד קל לשים לב לכל מה שצריך לדעת לפני שרוכשים משרד, היעזרו ביועצים מתאימים. אם אתם בעלי עסקים שמעוניינים להגדיל את מעגל הרווחים, גם אם אתם עומדים כרגע לפני הקמת משרד או בית עסק חדש, ודאי עלתה בפניכם ההתלבטות לגבי המשרד בו יתנהל העסק שלכם.

 

השקעת נדלן בחו"ל אינה דבר חדש, אולם בשנים האחרונות גוברת ההתעניינות מצד אנשים פרטיים בהשקעה מסוג זה. יש להניח שמחירי הדירות ביחס למחירים בישראל, הם הגורם המשכנע העיקרי, אולם לפני שמתפתים לשים כסף, חשוב לזכור שכמו בכל השקעה, גם בהשקעת נדלן בחול יש סיונים ואתגרים מיוחדים.

השקעת נדל"ן בחו"ל – מדריך נדלנטים

 

 

 

ממה להיזהר בהשקעות נדל"ן בחול

צמד מילים שמעוררות באופן אוטומטי אסוציאציות שליליות אצל אנשים כה רבים, ולעיתים בצדק, אך ישנו צד נוסף למקצוע.צד שדורש מקצועיות גבוהה, יצירתיות רבה ומחשבה מחוץ לקופסא, במיוחד בתיווך של נדל"ן מסחרי.

ממה להיזהר בהשקעת נדל"ן בחול –  מדריך נדלנטים

 

איתור נכסים ללקוח

התאמת ואיתור נכסים ללקוח זהו תהליך לא פשוט הדורש ידע ומקצועיות. מתווך נדלן – צמד מילים שמעוררות באופן אוטומטי אסוציאציות שליליות אצל אנשים כה רבים, ולעיתים בצדק, אך ישנו צד נוסף למקצוע. צד שדורש מקצועיות גבוהה, יצירתיות רבה ומחשבה מחוץ לקופסא, במיוחד בתיווך של נדל"ן מסחרי. קרא עוד במאמר איתור נכסים ללקוח.

 

 

מהי השקעת נדל"ן מסחרי
היתרונות בהשקעה בנדל"ן מסחרי – השקעה בנדל"ן המסחרי יכולה להניב תשואה גבוהה מזו של עסקה בנדל"ן למגורים. אם תשואה טובה מהשכרת דירה מסתכמת בכ-3%-4% לשנה, הרי שתשואה טובה בהשכרת נכס מסחרי יכולה להגיע ל-6-8% בשנה.
גופים ועסקים שונים, צוברים מוניטין ומזוהים עם המקום והאזור שבו הם יושבים, עובדה זו גורמת לגופים אלו להישאר כשוכרים קבועים ויציבים ומנע עלויות של חילופי שוכרים, שיפוצים וכדומה.

 

השארת תגובה