השקעת נדל"ן בחו"ל

מה חשוב לדעת על השקעת נדל"ן בחו"ל

בשנים האחרונות הפכה השקעת נדל"ן בחו"ל לאחד מאפיקי ההשקעה המבוקשים על ידי אנשים פרטיים, אך לפני שנכנסים לתחום, יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

 

      

עודכן: ראשון,  10:30, 24/06/2018 | נדלנטים


השקעת נדלן בחול אינה דבר חדש, אולם בשנים האחרונות גוברת ההתעניינות מצד אנשים פרטיים בהשקעה מסוג זה. יש להניח שמחירי הדירות ביחס למחירים בישראל, הם הגורם המשכנע העיקרי, אולם לפני שמתפתים לשים כסף, חשוב לזכור שכמו בכל השקעה, גם בהשקעת נדלן בחול יש סיכונים ואתגרים מיוחדים.

מה צריך לקחת בחשבון?

מחיר ההשקעה ההתחלתי וההבטחות הרבות על גובה התשואה יכולים להישמע מפתים, אך יש לקחת בחשבון שהנכס נמצא במדינה זרה, על כל המשתמע מכך. ראשית, בשל המרחק הרב הגישה שלכם לנכס מוגבלת ואין לכם אפשרות לפקוח עין על המתרחש או להגיע בכל פעם שמתעוררות תקלות. ניהול הנכס מתבצע בעיקר בשלט רחוק, וצריך להיות מוכנים לכך. שנית, לכל מדינה יש את הרגולציה שלה בתחום השקעות נדלן והשכרת נכסים וגם כללי מיסוי שונים,  וחשוב ללמוד את החקיקה המקומית היטב, בהתאם למקום בו נמצא הנכס.

הפתרון הטוב ביותר במקרה כזה, הוא להיעזר בשירותיה של חברה מקומית, שתנהל עבורכם את הנכס. חברה מקצועית תספק לכם דוחות תקופתיים על מצב הנכס ותקל עליכם במידה משמעותית בניהולו, אך לשם כך חשוב לבחור היטב את החברה שבידיה תפקידו את ההשקעה שלכם. בדקו מה ההכשרה של צוות החברה, האם הם בקיאים ברגולציה המקומית, מה מידת האמינות של החברה וההכרות שלה עם שוק הנדל"ן המקומי.

אפשרות אחרת היא לא לרכוש נכס אלא להשקיע דרך אחת קרנות הפרטיות המצריכות סכום התחלתי נמוך יחסית ובתמורה מבטיחות רווחים גבוהים. היתרונות ברורים: אין צורך בהון התחלתי גבוה כמו ברכישת נכס ולכן גם מידת הסיכון נחשבת לנמוכה, וכל ההיבטים של ניהול הנכס נחסכים ומבוצעים דרך חברת ההשקעות. חברה כזו גם תבדוק את כדאיות ההשקעה לפני שהיא תציע אותה למשקיעים פרטיים, באמצעות צוות יועצים מקיף הכולל עורכי דין המתמחים בנדל"ן, יועצים כלכליים וכן הלאה.

אודות נדלנטים

חברת נדלנטים מתמחה בשיווק נדל"ן עסקי ומסחרי הוקמה בשנת 2009 ונחשבת למובילה בתחומה. נדלנטים מציעה ללקוחותיה מאגר גדול של נכסים בכל אזור המרכז, כמו כן ליווי מקצועי בכל שלבי העסקה.

קישורים מומלצים

משרדים למכירה בתל אביב – מחפשים משרדים למכירה בתל אביב? חברת נדלנטים מתמחה בשוק הנדל"ן ומציג לכם מבחר גדול של משרדים למכירה בתל אביב ומרכז.

משרדים להשכרה בתל אביב – חברת נדלנטים מתמחים בשוק הנדל"ן מסחרי עם דגש על משרדים להשכרה בתל אביב. נדלנטים מובילה ביזום שיווק ותחווך של נדלן מסחרי עם התמחות בולטת של רכישה והשכרת משרדים, בניינים וחנויות. נדלנים מספקת פתרונות ייעוץ מקיף בתחומי הנדל"ן עסקי מסחרי, ליחידים וחברות.

מאמרים שיכולים לעניין אתכם

 

 

ממה להיזהר בהשקעות נדל"ן בחול

צמד מילים שמעוררות באופן אוטומטי אסוציאציות שליליות אצל אנשים כה רבים, ולעיתים בצדק, אך ישנו צד נוסף למקצוע.צד שדורש מקצועיות גבוהה, יצירתיות רבה ומחשבה מחוץ לקופסא, במיוחד בתיווך של נדל"ן מסחרי.

ממה להיזהר בהשקעת נדל"ן בחול –  מדריך נדלנטים

 

 

מהי השקעת נדל"ן מסחרי
היתרונות בהשקעה בנדל"ן מסחרי – השקעה בנדל"ן המסחרי יכולה להניב תשואה גבוהה מזו של עסקה בנדל"ן למגורים. אם תשואה טובה מהשכרת דירה מסתכמת בכ-3%-4% לשנה, הרי שתשואה טובה בהשכרת נכס מסחרי יכולה להגיע ל-6-8% בשנה.
גופים ועסקים שונים, צוברים מוניטין ומזוהים עם המקום והאזור שבו הם יושבים, עובדה זו גורמת לגופים אלו להישאר כשוכרים קבועים ויציבים ומנע עלויות של חילופי שוכרים, שיפוצים וכדומה.

 

 

איתור נכסים ללקוח

התאמת ואיתור נכסים ללקוח זהו תהליך לא פשוט הדורש ידע ומקצועיות. מתווך נדלן – צמד מילים שמעוררות באופן אוטומטי אסוציאציות שליליות אצל אנשים כה רבים, ולעיתים בצדק, אך ישנו צד נוסף למקצוע. צד שדורש מקצועיות גבוהה, יצירתיות רבה ומחשבה מחוץ לקופסא, במיוחד בתיווך של נדל"ן מסחרי.קרא עוד במאמר איתור נכסים ללקוח.

 

 


תגיות: השקעת נדל"ן בחו"ל
השארת תגובה