השקעת נדלן דרך קבוצת רכישה

      

פורסם: יום שני, 24/09/2018 | נדלנטים


החלטתם לקנות דירה להשקעה? מצוין! כעת, עליכם לבחור באיזו דרך תרצו לרכוש את הדירה. תוכלו לחפש מציאות בלוחות יד שנייה ייעודים, או לחפש באופן עצמאי דירה שנותרה בפרויקט חדש, או לרכוש נכסי נדל"ן באפיקים אחרים. קיימת צורת השקעה הנקראת השקעת נדל"ן דרך קבוצת רכישה. איך זה מתנהל? מה היתרונות ברכישה מסוג זה? ממה צריך להיזהר? כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

מהי השקעת נדל"ן דרך קבוצת רכישה?

בהשקעת נדל"ן דרך קבוצת רכישה, קבוצת משקיעים פרטיים פוטנציאלית מתאגדת יחד כדי לקנות קרקע עליה תיבנה מסה של נכסים בפרויקט אחד. חשוב להבין שהקבוצה אינה תלויה בקבלן או יזם. מארגן הקבוצה אוסף את המשקיעים בזמן קצוב, לפני תחילת בניית הבניין. רוכשים אלה נהנים מקניית דירה במחיר נמוך במיוחד. כיום, אחוז גבוה מהדירות במרכז נרכשו בשיטה זו.

למה קבוצת רכישה זה טוב?

הקרקע אטרקטיבית – קבוצות רכישה מוקמות, כאמור, בהתבסס על חלקת קרקע. לכן, למעשה, זו נקודת האחיזה שלהם. מארגני הקבוצות יודעים לזהות חלקות קרקע בעלות פוטנציאל נדל"ני מבחינה גיאוגרפית כדי לארגן על בסיסן את העסקה. לכן, אם תשקיע בקבוצת הרכישה הנכונה, תוכל להיות רגוע שהקרקע שרכשת היא קרקע במיקום מצוין.

המחיר זול – העובדה שהקדמתם בהרבה את הרכישה שלכם באה עם הטבות. ההטבה המרכזית היא, כמובן, המחיר הזול. העובדה שהבניין עצמו ייבנה רק בעתיד ולא קיים כרגע הולך את השקעת הנדל"ן דרך קבוצת רכישה להשקעה כדאית. שהרי, הנכס שרכשתם לא מיועד לכניסה מידית ואתם לא זקוקים לו למטרות פרקטיות כרגע. הזמן שווה חיסכון בכסף, והרבה.

מה עליי לקחת בחשבון ברכישה כזו?

שימו לב שבהשקעת נדל"ן דרך קבוצת רכישה יש סיכון מסוים. עלול לעבור זמן רב עד שתוכלו לממש את השקעתכם. כמו כן, המסע אל הנכס המיוחל צפוי לגרור הוצאות נוספות שאתם לא לוקחים כעת בחשבון. כמו בכל השקעה, אתם לוקחים על עצמכם סיכויים לסיבוכים מסוימים בתהליך.
מתלבטים? מוזמנים ליצור קשר עם המומחים שלנו עוד היום, נשמח לכוון אתכם אל ההשקעה הנדל"נית המתאימה לכם ביותר.


אודות נדלנטים

חברת נדלנטים מתמחה בשיווק נדל"ן עסקי ומסחרי הוקמה בשנת 2009 ונחשבת למובילה בתחומה. נדלנטים מציעה ללקוחותיה מאגר גדול של נכסים בכל אזור המרכז, כמו כן ליווי מקצועי בכל שלבי העסקה.

משרדים למכירה בתל אביב – מחפשים משרדים למכירה בתל אביב? חברת נדלנטים מתמחה בשוק הנדל"ן ומציג לכם מבחר גדול של משרדים למכירה בתל אביב ומרכז.

משרדים להשכרה בתל אביב – חברת נדלנטים מתמחים בשוק הנדל"ן מסחרי עם דגש על משרדים להשכרה בתל אביב. נדלנטים מובילה ביזום שיווק ותחווך של נדלן מסחרי עם התמחות בולטת של רכישה והשכרת משרדים, בניינים וחנויות. נדלנים מספקת פתרונות ייעוץ מקיף בתחומי הנדל"ן עסקי מסחרי, ליחידים וחברות.

 

מאמרים שיכולים לעניין אתכם

 

מחירי משרדים בתל אביב

כל אחד שמקים עסק או פותח משרד, מעוניין לעשות זאת בלוקיישן מרכזי ובעל השפעה, מי שעומד לפני פתיחת עסק או משרד צריך לדאוג לנוחות ההגעה למקום ולמיקום שלו, כדאי למקם את המשרד באזור מתאים שיש בו תנועה ערה של אנשים ולקוחות פוטנציאליים במשך היום. כדי להקל על הפרטנרים עמם אתם נפגשים את ההגעה למקום, יש לבחור לוקיישן מתאים וקל להגעה, לעתים פגישות עסקים מתחילות במצב רוח רע ולא מצליחות להתקדם רק בגלל העובדה שהיה קשה למצוא את מקום המפגש.

 

ממה להיזהר בהשקעות נדל"ן בחול

צמד מילים שמעוררות באופן אוטומטי אסוציאציות שליליות אצל אנשים כה רבים, ולעיתים בצדק, אך ישנו צד נוסף למקצוע.צד שדורש מקצועיות גבוהה, יצירתיות רבה ומחשבה מחוץ לקופסא, במיוחד בתיווך של נדל"ן מסחרי.

ממה להיזהר בהשקעת נדל"ן בחול –  מדריך נדלנטים

 

 

מהי השקעת נדל"ן מסחרי
היתרונות בהשקעה בנדל"ן מסחרי – השקעה בנדל"ן המסחרי יכולה להניב תשואה גבוהה מזו של עסקה בנדל"ן למגורים. אם תשואה טובה מהשכרת דירה מסתכמת בכ-3%-4% לשנה, הרי שתשואה טובה בהשכרת נכס מסחרי יכולה להגיע ל-6-8% בשנה.
גופים ועסקים שונים, צוברים מוניטין ומזוהים עם המקום והאזור שבו הם יושבים, עובדה זו גורמת לגופים אלו להישאר כשוכרים קבועים ויציבים ומנע עלויות של חילופי שוכרים, שיפוצים וכדומה.

 

 

איתור נכסים ללקוח

התאמת ואיתור נכסים ללקוח זהו תהליך לא פשוט הדורש ידע ומקצועיות. מתווך נדלן – צמד מילים שמעוררות באופן אוטומטי אסוציאציות שליליות אצל אנשים כה רבים, ולעיתים בצדק, אך ישנו צד נוסף למקצוע. צד שדורש מקצועיות גבוהה, יצירתיות רבה ומחשבה מחוץ לקופסא, במיוחד בתיווך של נדל"ן מסחרי.קרא עוד במאמר איתור נכסים ללקוח.

 

 


תגיות: השקעת נדלן דרך קבוצת רכישה, חברת נדלנטים
השארת תגובה