מחירי משרדים בתל אביב

כמה יעלה לך משרד בתל אביב?

מחירי משרדים בתל אביב נחשבים יקרים יותר יחסית למחיר משרדים בשאר אזורי הארץ, המיקום המרכזי בהחלט משפיע על גובה המחיר

      

פורסם: יום ראשון,  10:30, 15/07/2018 | נדלנטים

כל אחד שמקים עסק או פותח משרד, מעוניין לעשות זאת בלוקיישן מרכזי ובעל השפעה, מי שעומד לפני פתיחת עסק או משרד צריך לדאוג לנוחות ההגעה למקום ולמיקום שלו, כדאי למקם את המשרד באזור מתאים שיש בו תנועה ערה של אנשים ולקוחות פוטנציאליים במשך היום. כדי להקל על הפרטנרים עמם אתם נפגשים את ההגעה למקום, יש לבחור לוקיישן מתאים וקל להגעה, לעתים פגישות עסקים מתחילות במצב רוח רע ולא מצליחות להתקדם רק בגלל העובדה שהיה קשה למצוא את מקום המפגש, שימו לב לזה כאשר אתם שוכרים משרד בתל אביב.

מחירי משרדים בתל אביב – הדרך להשיג משרד בתל אביב במחיר הגיוני.

התפלגות מחירי משרדים בתל אביב נראית בערך כך:

• משרדים במגדלים מפוארים ובבניני יוקרה – היקרים ביותר, כדי להשכיר משרד במבנה כזה תצטרכו לשלם עד 100 ₪ למ"ר, מחיר זה אמנם נראה גבוה, אך במשא ומתן נכון ניתן יהיה להורדי את המחיר ל כ – 70 ₪ – 80 ₪ למ"ר. משרדים כאלו בדרך כלל שוכנים באזורים היוקרתיים והמפוארים ביותר, נוסף על המיקום האסטרטגי שלהם, גם העיצוב של המבנים ושל המשרדים חדשני ומפואר.

• ברמה הבינונית, ניתן לשלם בין 60 ₪ ל 70 ₪ על משרד שנראה ייצוגי אך אינו מפואר במיוחד, משרד כזה שוכן במקום לא מאד פופולארי בעיר, העיצוב שלו אכן נקי ויפה, אולם הוא אינו מפואר וחדשני במיוחד, משרד כזה מתאים בדרך כלל לעסקים מתחילים.

• אם התקציב שבידכם נמוך בהרבה, תוכלו לחסוך עוד יותר ולשכור משרדים זולים הרבה יותר, משרדים כאלו הם פשוטים מאד ונמצאים בבניינים ישנים במיקומים שאינם נוחים לעסקים, ניתן להשיג משרד כזה תמורת 20 ₪ עד 40 ₪ למ"ר, שכירות משרדים כאלו אינם דורשים תשלום דמי ניהול, מה שמוזיל אותם עוד יותר.

מחירי משרדים בתל אביב הם אמנם גבוהים יחסית, אולם בעבודה נכונה ניתן יהיה להשיג משרד משתלם ורווחי.

אודות נדלנטים

חברת נדלנטים מתמחה בשיווק נדל"ן עסקי ומסחרי הוקמה בשנת 2009 ונחשבת למובילה בתחומה. נדלנטים מציעה ללקוחותיה מאגר גדול של נכסים בכל אזור המרכז, כמו כן ליווי מקצועי בכל שלבי העסקה.

משרדים למכירה בתל אביב – מחפשים משרדים למכירה בתל אביב? חברת נדלנטים מתמחה בשוק הנדל"ן ומציג לכם מבחר גדול של משרדים למכירה בתל אביב ומרכז.

משרדים להשכרה בתל אביב – חברת נדלנטים מתמחים בשוק הנדל"ן מסחרי עם דגש על משרדים להשכרה בתל אביב. נדלנטים מובילה ביזום שיווק ותחווך של נדלן מסחרי עם התמחות בולטת של רכישה והשכרת משרדים, בניינים וחנויות. נדלנים מספקת פתרונות ייעוץ מקיף בתחומי הנדל"ן עסקי מסחרי, ליחידים וחברות.

מאמרים שיכולים לעניין אתכם

השקעת נדל"ן בחו"ל

השקעת נדלן בחול אינה דבר חדש, אולם בשנים האחרונות גוברת ההתעניינות מצד אנשים פרטיים בהשקעה מסוג זה. יש להניח שמחירי הדירות ביחס למחירים בישראל, הם הגורם המשכנע העיקרי, אולם לפני שמתפתים לשים כסף, חשוב לזכור שכמו בכל השקעה, גם בהשקעת נדלן בחול יש סיכונים ואתגרים מיוחדים. השקעת נדל"ן בחו"ל – מדריך נדלנטים

ממה להיזהר בהשקעות נדל"ן בחול

צמד מילים שמעוררות באופן אוטומטי אסוציאציות שליליות אצל אנשים כה רבים, ולעיתים בצדק, אך ישנו צד נוסף למקצוע.צד שדורש מקצועיות גבוהה, יצירתיות רבה ומחשבה מחוץ לקופסא, במיוחד בתיווך של נדל"ן מסחרי.

ממה להיזהר בהשקעת נדל"ן בחול –  מדריך נדלנטים

מהי השקעת נדל"ן מסחרי
היתרונות בהשקעה בנדל"ן מסחרי – השקעה בנדל"ן המסחרי יכולה להניב תשואה גבוהה מזו של עסקה בנדל"ן למגורים. אם תשואה טובה מהשכרת דירה מסתכמת בכ-3%-4% לשנה, הרי שתשואה טובה בהשכרת נכס מסחרי יכולה להגיע ל-6-8% בשנה.
גופים ועסקים שונים, צוברים מוניטין ומזוהים עם המקום והאזור שבו הם יושבים, עובדה זו גורמת לגופים אלו להישאר כשוכרים קבועים ויציבים ומנע עלויות של חילופי שוכרים, שיפוצים וכדומה.

איתור נכסים ללקוח

התאמת ואיתור נכסים ללקוח זהו תהליך לא פשוט הדורש ידע ומקצועיות. מתווך נדלן – צמד מילים שמעוררות באופן אוטומטי אסוציאציות שליליות אצל אנשים כה רבים, ולעיתים בצדק, אך ישנו צד נוסף למקצוע. צד שדורש מקצועיות גבוהה, יצירתיות רבה ומחשבה מחוץ לקופסא, במיוחד בתיווך של נדל"ן מסחרי.קרא עוד במאמר איתור נכסים ללקוח.


תגיות: משרדים להשכרה בתל אביב
השארת תגובה