יזמות נדלן

מתעניין ביזמות נדלן? כך תדע אם יש לך את מה שצריך כדי להצליח בתחום

תחום הנדלן יכול להיות מתעתע. מצד אחד מדובר באחד מאפיקי ההשקעות הבטוחים ביותר מאז ומתמיד, אך מצד שני הדינאמיות הרבה יכולה להשמיט את הקרקע היציבה מתחת ליזמים שבחרו להשקיע בתחום ולכן חשוב לדעת כיצד לעשות זאת בצורה נכונה.

      

פורסם: יום שני, 22/10/2018 | נדלנטים


אילו תכונות צריך כדי להיות יזם נדלן?

לא כל אחד יכול להיות יזם נדלן וזה לא קשור אם למדת את התחום או לא. למעשה, ההצלחה ביזמות נדלן אינה קשורה רק להשכלה מקצועית ולידע רחב, אלא גם ואולי בעיקר לתכונות אופי.
בראש ובראשונה יזם נדלן צריך להיות אדם אמיץ, בעל אורך רוח ומלא במוטיבציה. כפי שצוין קודם, תחום הנדלן הוא תחום דינמי ומשנה לשנה יכולים להתרחש שינויים רבים, כאשר תפקידו של יזם נדלן הוא לאתר את השינויים המשמעותיים ביותר ולדעת לצלוח מכשולים ולהתגבר על תקופות מאתגרות. במהלך היזמות יכולות להיות עליות ומורדות ולכן חשוב שתהיה מוטיבציה רבה להמשיך ולפעול בתחום, מתוך הבנה שהרווחים בנדלן אינם מהירים אלא מצריכים סבלנות. מידת האומץ תאתגר את יזם הנדלן לפרוץ מעבר לגבולות המוכרים והמקומיים, ולהיחשף לאפיקי השקעה נוספים.
כדי להשקיע בנדלן לא מספיק להיות אמיץ ולדעת מתי משתלם לקחת סיכונים, אלא צריך להיות גם בעל הון עצמי התחלתי מספק לביצוע ההשקעה הראשונה. במקביל, חשוב שיזם הנדלן יהיה יצירתי, כדי שהוא יוכל לאתר השקעות משתלמות לפני המתחרים ולהיכנס לתחום חדש בתחילת דרכו, כשההשקעה הנדרשת עדיין נמוכה והרווחים הצפויים גבוהים.

לא לשקוד על השמרים

כאמור, לימוד התחום אינו מספיק כדי להצליח ביזמות נדלן. יזם נדלן מקצועי המעוניין להצליח יקפיד לא לשקוד על השמרים אלא להמשיך ללמוד ולהתעדכן בכל החידושים היוצאים מעת לעת בתחום הנדלן ובתחומים משיקים.
בנוסף, יזם נדלן צריך להיות בטוח בעצמו מספיק כדי לדעת היכן ומתי יכולה לצמוח לו תועלת מהיעזרות ביועצים מקצועיים נוספים. זה יכול להיות קבלנים, יזמי נדלן אחרים, יועצים כלכליים, שמאים או אנשי מקצוע אחרים בהתאם לסוג ההשקעה או הנכס.
מלבד ההשכלה ותכונות האופי, כדאי לעבוד בתחילה כשכירים בחברת יזמות מובילה, כדי שתוכל לרכוש ניסיון וידע בעבודת שטח. מי יודע, אולי תצליח גם לפתח קשרים עסקיים שיובילו לשיתופי פעולה עתידיים.

אודות נדלנטים

חברת נדלנטים מתמחה בשיווק נדל"ן עסקי ומסחרי הוקמה בשנת 2009 ונחשבת למובילה בתחומה. נדלנטים מציעה ללקוחותיה מאגר גדול של נכסים בכל אזור המרכז, כמו כן ליווי מקצועי בכל שלבי העסקה.

משרדים למכירה בתל אביב – מחפשים משרדים למכירה בתל אביב? חברת נדלנטים מתמחה בשוק הנדל"ן ומציג לכם מבחר גדול של משרדים למכירה בתל אביב ומרכז.

משרדים להשכרה בתל אביב – חברת נדלנטים מתמחים בשוק הנדל"ן מסחרי עם דגש על משרדים להשכרה בתל אביב. נדלנטים מובילה ביזום שיווק ותחווך של נדלן מסחרי עם התמחות בולטת של רכישה והשכרת משרדים, בניינים וחנויות. נדלנים מספקת פתרונות ייעוץ מקיף בתחומי הנדל"ן עסקי מסחרי, ליחידים וחברות.

 

 

מאמרים שיכולים לעניין אתכם

 

מחירי משרדים בתל אביב

כל אחד שמקים עסק או פותח משרד, מעוניין לעשות זאת בלוקיישן מרכזי ובעל השפעה, מי שעומד לפני פתיחת עסק או משרד צריך לדאוג לנוחות ההגעה למקום ולמיקום שלו, כדאי למקם את המשרד באזור מתאים שיש בו תנועה ערה של אנשים ולקוחות פוטנציאליים במשך היום. כדי להקל על הפרטנרים עמם אתם נפגשים את ההגעה למקום, יש לבחור לוקיישן מתאים וקל להגעה, לעתים פגישות עסקים מתחילות במצב רוח רע ולא מצליחות להתקדם רק בגלל העובדה שהיה קשה למצוא את מקום המפגש.

 

ממה להיזהר בהשקעות נדל"ן בחול

צמד מילים שמעוררות באופן אוטומטי אסוציאציות שליליות אצל אנשים כה רבים, ולעיתים בצדק, אך ישנו צד נוסף למקצוע.צד שדורש מקצועיות גבוהה, יצירתיות רבה ומחשבה מחוץ לקופסא, במיוחד בתיווך של נדל"ן מסחרי.

ממה להיזהר בהשקעת נדל"ן בחול –  מדריך נדלנטים

 

 

מהי השקעת נדל"ן מסחרי
היתרונות בהשקעה בנדל"ן מסחרי – השקעה בנדל"ן המסחרי יכולה להניב תשואה גבוהה מזו של עסקה בנדל"ן למגורים. אם תשואה טובה מהשכרת דירה מסתכמת בכ-3%-4% לשנה, הרי שתשואה טובה בהשכרת נכס מסחרי יכולה להגיע ל-6-8% בשנה.
גופים ועסקים שונים, צוברים מוניטין ומזוהים עם המקום והאזור שבו הם יושבים, עובדה זו גורמת לגופים אלו להישאר כשוכרים קבועים ויציבים ומנע עלויות של חילופי שוכרים, שיפוצים וכדומה.

 

 

איתור נכסים ללקוח

התאמת ואיתור נכסים ללקוח זהו תהליך לא פשוט הדורש ידע ומקצועיות. מתווך נדלן – צמד מילים שמעוררות באופן אוטומטי אסוציאציות שליליות אצל אנשים כה רבים, ולעיתים בצדק, אך ישנו צד נוסף למקצוע. צד שדורש מקצועיות גבוהה, יצירתיות רבה ומחשבה מחוץ לקופסא, במיוחד בתיווך של נדל"ן מסחרי.קרא עוד במאמר איתור נכסים ללקוח.

 

השארת תגובה