רכישת או השכרת משרד

רכישת או השכרת משרד – מה כדאי

אם אתם עומדים בפני הקמת עסק, או משרד, ודאי עמדה בפניכם ההתלבטות האם להשקיע ולקנות משרד, או אולי עדיף בשכירות.

      

עודכן: יום ראשון,  10:30, 26/08/2018 | נדלנטים

רבים שואפים להקים עסק או משרד ביום מן הימים, לא כולם מצליחים לעשות זאת, בטח לא באופן מצליח ורווחי, הקמת משרד דורשת מאמצים רבים ולילות רבים בלי שינה יעברו עליכם עד שתראו רווחים. כאשר מקימים משרד יש צורך בסכום להשקעה כקרן, לא ניתן להתחיל מאפס, לעתים גם תזדקקו להלוואות או למשכנתא. למיקום של המשרד משמעות רבה לגבי ההצלחה שלו, הלוקיישן שבו שוכן המשרד משפיע באופן משמעותי מאד על היוקרה והתדמית של המשרד, יחד עם זאת, עיצוב המשרד גם הוא חשוב כדי שיהיה ניתן לעבוד באופן יעיל וכדי שיהיה נעים להיכנס למשרד.

רכישת משרד או השכרת משרד – מה כדאי?

לנושא זה יתרונות לכאן ולכאן, יש צורך בשיקול דעת וייעוץ מקצועי יחד עם חשיבה ארוכת טווח כדי לבצע את הבחירה הנכונה והרווחית ביותר למען המשרד שלכם.

הצדדים החיוביים ברכישת משרד:

• אמנם מדובר בהשקעה משמעותית, אולם מדובר כאן בנכס שיישאר בבעלותכם כנדל"ן, גם במקרה שהמשרד לא יצליח להחזיק מעמד בשוק משך זמן רב, יוכל המשרד להיות אפיק פרנסה רווחי.
• ברכישת משרד, יש באפשרותכם לעצב אותו כרצונכם ולשפץ אותו לפי טעמכם האישי, מה שלא תמיד ניתן לעשות וגם לא משתלם לעשות כאשר אתם שוכרים את המשרד.

למה בכל זאת לפעמים עדיף לשכור משרד?

• השכרת משרד חוסכת השקעה ראשונית גדולה ומאפשרת להתחיל את העבודה באופן קטן, צנוע ונטול סיכונים.
• האחריות על כל ענייני הבירוקרטיה אינו מוטל על כתפיכם כאשר אתם שוכרים משרד, באופן כללי, רכישת נדל"ן קשה ומסובכת יותר מבחינה חוקית, ישנן פרוצדורות בירוקרטיות רבות שיש להסדיר אותן בעת הרכישה, השכרת משרד מטילה את האחריות לנושאים הללו בידי המשכיר ממנו אתם שוכרים את המשרד ומותיר אתכם פנויים ונטולי עול.

אם אתם עומדים בפני הקמת משרד, חשוב שתקבלו ייעוץ מקצועי לגבי הבחירה של המשרד.

אודות נדלנטים

חברת נדלנטים מתמחה בשיווק נדל"ן עסקי ומסחרי הוקמה בשנת 2009 ונחשבת למובילה בתחומה. נדלנטים מציעה ללקוחותיה מאגר גדול של נכסים בכל אזור המרכז, כמו כן ליווי מקצועי בכל שלבי העסקה.

משרדים למכירה בתל אביב – מחפשים משרדים למכירה בתל אביב? חברת נדלנטים מתמחה בשוק הנדל"ן ומציג לכם מבחר גדול של משרדים למכירה בתל אביב ומרכז.

משרדים להשכרה בתל אביב – חברת נדלנטים מתמחים בשוק הנדל"ן מסחרי עם דגש על משרדים להשכרה בתל אביב. נדלנטים מובילה ביזום שיווק ותחווך של נדלן מסחרי עם התמחות בולטת של רכישה והשכרת משרדים, בניינים וחנויות. נדלנים מספקת פתרונות ייעוץ מקיף בתחומי הנדל"ן עסקי מסחרי, ליחידים וחברות.

מאמרים שיכולים לעניין אתכם

מחירי משרדים בתל אביב

כל אחד שמקים עסק או פותח משרד, מעוניין לעשות זאת בלוקיישן מרכזי ובעל השפעה, מי שעומד לפני פתיחת עסק או משרד צריך לדאוג לנוחות ההגעה למקום ולמיקום שלו, כדאי למקם את המשרד באזור מתאים שיש בו תנועה ערה של אנשים ולקוחות פוטנציאליים במשך היום. כדי להקל על הפרטנרים עמם אתם נפגשים את ההגעה למקום, יש לבחור לוקיישן מתאים וקל להגעה, לעתים פגישות עסקים מתחילות במצב רוח רע ולא מצליחות להתקדם רק בגלל העובדה שהיה קשה למצוא את מקום המפגש.

 

ממה להיזהר בהשקעות נדל"ן בחול

צמד מילים שמעוררות באופן אוטומטי אסוציאציות שליליות אצל אנשים כה רבים, ולעיתים בצדק, אך ישנו צד נוסף למקצוע.צד שדורש מקצועיות גבוהה, יצירתיות רבה ומחשבה מחוץ לקופסא, במיוחד בתיווך של נדל"ן מסחרי.

ממה להיזהר בהשקעת נדל"ן בחול –  מדריך נדלנטים

 

 

מהי השקעת נדל"ן מסחרי

היתרונות בהשקעה בנדל"ן מסחרי – השקעה בנדל"ן המסחרי יכולה להניב תשואה גבוהה מזו של עסקה בנדל"ן למגורים. אם תשואה טובה מהשכרת דירה מסתכמת בכ-3%-4% לשנה, הרי שתשואה טובה בהשכרת נכס מסחרי יכולה להגיע ל-6-8% בשנה.
גופים ועסקים שונים, צוברים מוניטין ומזוהים עם המקום והאזור שבו הם יושבים, עובדה זו גורמת לגופים אלו להישאר כשוכרים קבועים ויציבים ומנע עלויות של חילופי שוכרים, שיפוצים וכדומה.

 

איתור נכסים ללקוח

התאמת ואיתור נכסים ללקוח זהו תהליך לא פשוט הדורש ידע ומקצועיות. מתווך נדלן – צמד מילים שמעוררות באופן אוטומטי אסוציאציות שליליות אצל אנשים כה רבים, ולעיתים בצדק, אך ישנו צד נוסף למקצוע. צד שדורש מקצועיות גבוהה, יצירתיות רבה ומחשבה מחוץ לקופסא, במיוחד בתיווך של נדל"ן מסחרי.קרא עוד במאמר איתור נכסים ללקוח.

 

 

 

 


תגיות: רכישת או השכרת משרד, חברת נדלנטים
השארת תגובה