עסקת אקזיט בנדל"ן

עסקת אקזיט בנדל"ן – הפריצה הבאה, לא רק בהייטק

בשעה טובה ובעזרת מאמצים כלכלייים ניכרים, הצלחתם לחסוך סכום כסף מכובד. כבר למדתם שערך של כסף שנשאר בבנק נוטה להישחק, ולכן, כדאי להשקיע את הכסף באפיק מניב כלשהו. איפה אתם מתכוונים להשקיע את הכסף?
      

עודכן: יום חמישי, 13.12.2018 | נדלנטים

 חשבתם על מגוון גדול של חברות סטארט-אפ, אבל הסיכון מפחיד אתכם – מה קרה אם כל הכסף יעלם בבוקר אחד בהיר? אם אתם עדיין מחפשים תשואה יפה, אבל לא מוכנים לסכן הכל, הכירו את העסקה המניבה של העתיד – עסקת אקזיט בנדל"ן.

עסקאות כאלה בנויות במבנה פשוט – גורן מקצועי מזהה עסקת נדל"ן בעלת פוטנציאל השקעתי. המשקיע קונה בעזרת הון עצמי את הדירה. בעתיד, כשהפרויקט יושלם והמחיר של הדירה יעלה, הדירה תימכר במחיר גבוה והמשקיע ירוויח סכום משמעותי בעסקה אחת.

למה דווקא נדל"ן?

בגלל מרקם האוכלוסייה הישראלי המיוחד – בניגוד למדינות המקיפות אותנו, הביקוש לדיור בישראל רק עולה ועולה. זאת, בגלל שהממשלה לא מליחה לעמוד בקצב גידול האוכלוסייה, היוצא דופן בהיקפו ביחס לשאר מדינות ה-OECD. לכן, נראה שמיחרי הדירות עדיין עולים בזמן הקרוב, במיוחד באזורים הצפויים להיות מבוקשים בזמן הקרוב.

בגלל הביטחון – בניגוד להשקעות בבורסה ובהייטק, תמיד נשאר לך משהו פיזי ביד – הדירה. גם אם יארע שינוי במפה הכלכלית, אתה לא נשאר חסר כל. תמד יש תרגום פיזי לכסף שלך.

בגלל האפשרויות – גם אם תבחר שלא ללכת על עסקת אקזיט בנדל"ן, פרושות בפניך אפשרויות רבות. תוכל לבחור לעבור להתגורר בעצמך בדירה שרכשת. תוכל להשכיר את הדירה כד לקבל סכום חודשי נאה. תוכל לבחור להפנות את הדירה לצאצאיך או להסב אותה לשימושים אחרים. האפשרויות הן בלתי מוגבלות.

הכסף שלך מצא לו בית

גם אם אתה מהסס לפי הבחירה בעסקת אקזיט בנדל"ן, תוכל לבחור להתייעץ עם המומחים שלנו כדי שיתנו חוות דעת מקצועית להיתכנות העסקה ומידת הכדאיות שלה עבורך. יש לציין כי המידע המובא בכתבה הוא חלקי, ויש עוד סיבות רבות לבחירה בעסקת נדל"ן דווקא. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישת היכרות ללא התחייבות.

אודות נדלנטים

חברת נדלנטים מתמחה בשיווק נדל"ן עסקי ומסחרי הוקמה בשנת 2009 ונחשבת למובילה בתחומה. נדלנטים מציעה ללקוחותיה מאגר גדול של נכסים בכל אזור המרכז, כמו כן ליווי מקצועי בכל שלבי העסקה.

משרדים למכירה בתל אביב – מחפשים משרדים למכירה בתל אביב? חברת נדלנטים מתמחה בשוק הנדל"ן ומציג לכם מבחר גדול של משרדים למכירה בתל אביב ומרכז.

משרדים להשכרה בתל אביב – חברת נדלנטים מתמחים בשוק הנדל"ן מסחרי עם דגש על משרדים להשכרה בתל אביב. נדלנטים מובילה ביזום שיווק ותחווך של נדלן מסחרי עם התמחות בולטת של רכישה והשכרת משרדים, בניינים וחנויות. נדלנים מספקת פתרונות ייעוץ מקיף בתחומי הנדל"ן עסקי מסחרי, ליחידים וחברות.

מאמרים שיכולים לעניין אתכם

מחירי משרדים בתל אביב

כל אחד שמקים עסק או פותח משרד, מעוניין לעשות זאת בלוקיישן מרכזי ובעל השפעה, מי שעומד לפני פתיחת עסק או משרד צריך לדאוג לנוחות ההגעה למקום ולמיקום שלו, כדאי למקם את המשרד באזור מתאים שיש בו תנועה ערה של אנשים ולקוחות פוטנציאליים במשך היום. כדי להקל על הפרטנרים עמם אתם נפגשים את ההגעה למקום, יש לבחור לוקיישן מתאים וקל להגעה, לעתים פגישות עסקים מתחילות במצב רוח רע ולא מצליחות להתקדם רק בגלל העובדה שהיה קשה למצוא את מקום המפגש.

 

ממה להיזהר בהשקעות נדל"ן בחול

צמד מילים שמעוררות באופן אוטומטי אסוציאציות שליליות אצל אנשים כה רבים, ולעיתים בצדק, אך ישנו צד נוסף למקצוע.צד שדורש מקצועיות גבוהה, יצירתיות רבה ומחשבה מחוץ לקופסא, במיוחד בתיווך של נדל"ן מסחרי.

ממה להיזהר בהשקעת נדל"ן בחול –  מדריך נדלנטים

 

 

מהי השקעת נדל"ן מסחרי
היתרונות בהשקעה בנדל"ן מסחרי – השקעה בנדל"ן המסחרי יכולה להניב תשואה גבוהה מזו של עסקה בנדל"ן למגורים. אם תשואה טובה מהשכרת דירה מסתכמת בכ-3%-4% לשנה, הרי שתשואה טובה בהשכרת נכס מסחרי יכולה להגיע ל-6-8% בשנה.
גופים ועסקים שונים, צוברים מוניטין ומזוהים עם המקום והאזור שבו הם יושבים, עובדה זו גורמת לגופים אלו להישאר כשוכרים קבועים ויציבים ומנע עלויות של חילופי שוכרים, שיפוצים וכדומה.

 

איתור נכסים ללקוח

התאמת ואיתור נכסים ללקוח זהו תהליך לא פשוט הדורש ידע ומקצועיות. מתווך נדלן – צמד מילים שמעוררות באופן אוטומטי אסוציאציות שליליות אצל אנשים כה רבים, ולעיתים בצדק, אך ישנו צד נוסף למקצוע. צד שדורש מקצועיות גבוהה, יצירתיות רבה ומחשבה מחוץ לקופסא, במיוחד בתיווך של נדל"ן מסחרי.קרא עוד במאמר איתור נכסים ללקוח.

השארת תגובה