משרדים להשכרה בתל אביב לפי שעה

משרדים להשכרה בתל אביב לפי שעה

אנו רוצים במאמר זה, לספר על שירות חדש ומהפכני בתל אביב: "משרדים להשכרה בתל אביב לפי שעה". מדוע דווקא לשכור משרד לפי שעה, ולא לקנות או לשכור שטח משרד? בכתבה זו, נסביר את היתרונות של שכירות משרד לפי שעה, ונסביר למי שירות זה מתאים.
      

פורסם: יום ראשון, 2/09/2018 | נדלנטים


עלות רכישת משרד בתל אביב- נאמדת בכמה מיליונים:

הרצון הטבעי של כל בעל עסק, היא לרכוש שטח לעסק. גם בעלי משרד, היו רוצים לשכור שטח למשרד. הוצאת רכישת משרד בתל אביב, הינה הוצאה יקרה מאוד. עלות משרד בתל אביב, נאמדת בכמה מיליונים. מחיר שטח משרד, יהיה גבוה ממחיר דירה רגילה חדשה.

עלות השכרה חודשית של משרדים בתל אביב גבוהה ביותר:

לכל יזם מתחיל, יש נטייה להוציא סכום של שכירות חודשית, ולשכור שטח משרד. אבל, גם אם אתם רוצים לשכור משרד יוקרתי בתל אביב, ולא לרכוש שטח- העלות של השכירות החודשית יקרה מאוד. לכן, השכרת משרדים לפי שעה בתל אביב, מצמצמת באופן ניכר את העלות החודשית של השכירות. לפעמים, אין לבעל המשרד צורך אמיתי בשכירת שטח משרדים גדול, והוא רוצה לשכור שטח קטן יותר.

מה כולל השירות של שכירות לפי שעה?

שירות "השכרת משרדים לפי שעה", מביא לשוכר חדר קטן, ונוח לעבודה או לפגישות. השירות כולל ניקיון קבוע ויום יומי של המשרד, המתבצע על ידי צוות הניקיון והתחזוקה של מגדל המשרדים. בדרך כלל, התשלום של השכירות לפי שעה, חוסך את הוצאת הארנונה, המשולמת על ידי המשכירים. לפעמים, תעריף התשלום לשעה יהיה יותר גבוה, אך יכלול שירותי מזכירות.

למי מתאים לשכור משרד בתל אביב לפי שעה?

אז למי מתאים השירות של "משרדים להשכרה בתל אביב לפי שעה"? השירות מתאים לבעלי עסקים המחזיקים משרד קטן. לעיתים, משרד של חדר אחד. אבל, בעלי המשרד רוצים להחזיק את המשרד במגדל משרדים יוקרתי, אבל לא לשלם מחיר גבוה מאוד. אין להם צורך בשכירת קומה שלמה. לפעמים, המשרד פתוח רק חלק משעות היום. כמו למשל: 08:00- 18:00. לפיכך, אין לבעלי המשרד צורך לשלם שכירות עבור שעות הלילה.

אודות נדלנטים

חברת נדלנטים מתמחה בשיווק נדל"ן עסקי ומסחרי הוקמה בשנת 2009 ונחשבת למובילה בתחומה. נדלנטים מציעה ללקוחותיה מאגר גדול של נכסים בכל אזור המרכז, כמו כן ליווי מקצועי בכל שלבי העסקה.

משרדים למכירה בתל אביב – מחפשים משרדים למכירה בתל אביב? חברת נדלנטים מתמחה בשוק הנדל"ן ומציג לכם מבחר גדול של משרדים למכירה בתל אביב ומרכז.

משרדים להשכרה בתל אביב – חברת נדלנטים מתמחים בשוק הנדל"ן מסחרי עם דגש על משרדים להשכרה בתל אביב. נדלנטים מובילה ביזום שיווק ותחווך של נדלן מסחרי עם התמחות בולטת של רכישה והשכרת משרדים, בניינים וחנויות. נדלנים מספקת פתרונות ייעוץ מקיף בתחומי הנדל"ן עסקי מסחרי, ליחידים וחברות.

מאמרים שיכולים לעניין אתכם

מחירי משרדים בתל אביב

כל אחד שמקים עסק או פותח משרד, מעוניין לעשות זאת בלוקיישן מרכזי ובעל השפעה, מי שעומד לפני פתיחת עסק או משרד צריך לדאוג לנוחות ההגעה למקום ולמיקום שלו, כדאי למקם את המשרד באזור מתאים שיש בו תנועה ערה של אנשים ולקוחות פוטנציאליים במשך היום. כדי להקל על הפרטנרים עמם אתם נפגשים את ההגעה למקום, יש לבחור לוקיישן מתאים וקל להגעה, לעתים פגישות עסקים מתחילות במצב רוח רע ולא מצליחות להתקדם רק בגלל העובדה שהיה קשה למצוא את מקום המפגש.

ממה להיזהר בהשקעות נדל"ן בחול

צמד מילים שמעוררות באופן אוטומטי אסוציאציות שליליות אצל אנשים כה רבים, ולעיתים בצדק, אך ישנו צד נוסף למקצוע.צד שדורש מקצועיות גבוהה, יצירתיות רבה ומחשבה מחוץ לקופסא, במיוחד בתיווך של נדל"ן מסחרי.

ממה להיזהר בהשקעת נדל"ן בחול –  מדריך נדלנטים

מהי השקעת נדל"ן מסחרי
היתרונות בהשקעה בנדל"ן מסחרי – השקעה בנדל"ן המסחרי יכולה להניב תשואה גבוהה מזו של עסקה בנדל"ן למגורים. אם תשואה טובה מהשכרת דירה מסתכמת בכ-3%-4% לשנה, הרי שתשואה טובה בהשכרת נכס מסחרי יכולה להגיע ל-6-8% בשנה.
גופים ועסקים שונים, צוברים מוניטין ומזוהים עם המקום והאזור שבו הם יושבים, עובדה זו גורמת לגופים אלו להישאר כשוכרים קבועים ויציבים ומנע עלויות של חילופי שוכרים, שיפוצים וכדומה.

איתור נכסים ללקוח

התאמת ואיתור נכסים ללקוח זהו תהליך לא פשוט הדורש ידע ומקצועיות. מתווך נדלן – צמד מילים שמעוררות באופן אוטומטי אסוציאציות שליליות אצל אנשים כה רבים, ולעיתים בצדק, אך ישנו צד נוסף למקצוע. צד שדורש מקצועיות גבוהה, יצירתיות רבה ומחשבה מחוץ לקופסא, במיוחד בתיווך של נדל"ן מסחרי.קרא עוד במאמר איתור נכסים ללקוח.


תגיות: נדל"ן בארץ או בחול, חברת נדלנטים
השארת תגובה