הכל על רכישת משרד חדש

 עומד בפני רכישת משרד? יש כמה נושאים שאתה צריך להכיר

אם אתם עומדים בפני רכישה משמעותית כזו, חובה עליכם לנהוג באחריות, לא תמיד קל לשים לב לכל מה שצריך לדעת לפני שרוכשים משרד, היעזרו ביועצים מתאימים

      

פורסם: יום ראשון,  10:30, 29/07/2018 | נדלנטים

כל מה שצריך לדעת לפני שרוכשים משרד

אם אתם בעלי עסקים שמעוניינים להגדיל את מעגל הרווחים, גם אם אתם עומדים כרגע לפני הקמת משרד או בית עסק חדש, ודאי עלתה בפניכם ההתלבטות לגבי המשרד בו יתנהל העסק שלכם. ההתלבטות הראשונית נעוצה במיקום הגאוגרפי של המשרד, אזורי עסקים מציעים משרדים נוחים מאד לעבודה ונוחים עוד יותר מבחינת מיקום וקלות הגעה, משרדים כאלו עלולים להיות יקרים מאד. אם אתם מעוניינים לבצע השקעה ארוכת טווח, מומלץ שתרכשו משרד, אם עדיין אינכם בטוחים בעצמכם מספיק, או שעדיין אינכם מבוססים, עדיף לשכור משרד באופן זמני.

ראשית יש לשים לב למיקום של המשרד, בחרו משרד במקום אסטרטגי ככל שמאפשר לכם התקציב, מחיר הנכס מתייקר בהתאם ליוקרתו של האזור בו הוא שוכן, שימו לב שהמשרד שוכן במקום שמתאים למשרדים כמוהו, באזור מסחרי מספיק שקל למצוא אותו ולהגיע אליו.

שימו לב לרכוש את המשרד בליווי עורך דין ובייעוץ עם יועצי נדל"ן שאתם סומכים על דעתם ועל ניסיונם בתחום, לא כדאי שתסמכו על עצמכם ועל טביעת העין שלכם באופן מלא, עיניים שאינן מקצועיות מספיק עלולות שלא לשים לב לנקודות קריטיות בעת הרכישה, יועצים ועורכי דין מקצועיים, יעוררו את תשומת לבכם לכל נושא חשוב.

בחרו משרד שמעוצב בחן ובחדשנות, למרות שתוכלו לבצע שיפוצים אחר כך, עדיף להשקיע במקום שנראה טוב עוד לפני הרכישה, שימו לב לפרמטרים כמו כיווני אוויר, צנרת ביוב, מערכות מיזוג ועוד, זכרו שאת העבודה שלכם תצטרכו לבצע מהמקום הזה, בחרו מקום שיקל עליכם לעשות עבודה טובה ויעזור לכם להפיק את מירב התפוקה ומקסימום הרווחים.

אם עדיין אינכם בטוחים שאתם מודעים לכל מה שצריך לדעת לפני שרוכשים משרד, פנו למומחים שיעזרו לכם לבצע רכישה חכמה.

אודות חברת נדלנטים

חברת נדלנטים מתמחה בשיווק נדל"ן עסקי ומסחרי הוקמה בשנת 2009 ונחשבת למובילה בתחומה. נדלנטים מציעה ללקוחותיה מאגר גדול של נכסים בכל אזור המרכז, כמו כן ליווי מקצועי בכל שלבי העסקה.

משרדים למכירה בתל אביב – מחפשים משרדים למכירה בתל אביב? חברת נדלנטים מתמחה בשוק הנדל"ן ומציג לכם מבחר גדול של משרדים למכירה בתל אביב ומרכז.

משרדים להשכרה בתל אביב – חברת נדלנטים מתמחים בשוק הנדל"ן מסחרי עם דגש על משרדים להשכרה בתל אביב. נדלנטים מובילה ביזום שיווק ותחווך של נדלן מסחרי עם התמחות בולטת של רכישה והשכרת משרדים, בניינים וחנויות. נדלנים מספקת פתרונות ייעוץ מקיף בתחומי הנדל"ן עסקי מסחרי, ליחידים וחברות.

מאמרים שיכולים לעניין אתכם:

השקעת נדלן בחול אינה דבר חדש, אולם בשנים האחרונות גוברת ההתעניינות השקעת נדל"ן בחו"ל – מצד אנשים פרטיים בהשקעה מסוג זה. יש להניח שמחירי הדירות ביחס למחירים בישראל, הם הגורם המשכנע העיקרי, אולם לפני שמתפתים לשים כסף, חשוב לזכור שכמו בכל השקעה, גם בהשקעת נדלן בחול יש סיכונים ואתגרים מיוחדים.

השקעת נדל"ן בחו"ל – מדריך נדלנטים

 

 

ממה להיזהר בהשקעות נדל"ן בחול? צמד מילים שמעוררות באופן אוטומטי אסוציאציות שליליות אצל אנשים כה רבים, ולעתים בצדק, אך ישנו צד נוסף למקצוע.צד שדורש מקצועיות גבוהה, יצירתיות רבה ומחשבה מחוץ לקופסה, במיוחד בתיווך של נדל"ן מסחרי.

ממה להיזהר בהשקעת נדל"ן בחול –  מדריך נדלנטים

 

 

 

מה היא השקעת נדל"ן מסחרי?  היתרונות בהשקעה בנדל"ן מסחרי – השקעה בנדל"ן המסחרי יכולה להניב תשואה גבוהה מזו של עסקה בנדל"ן למגורים. אם תשואה טובה מהשכרת דירה מסתכמת בכ-3%-4% לשנה, הרי שתשואה טובה בהשכרת נכס מסחרי יכולה להגיע ל-6-8% בשנה.
גופים ועסקים שונים, צוברים מוניטין ומזוהים עם המקום והאזור שבו הם יושבים, עובדה זו גורמת לגופים אלו להישאר כשוכרים קבועים ויציבים ומנע עלויות של חילופי שוכרים, שיפוצים וכדומה.

השארת תגובה