משרדים למכירה בתל אביב

מחפשים משרדים למכירה בתל אביב- טיפים והמלצות

אם יש לך משרד מכובד, כדאי לך להשקיע ולחפש משרדים למכירה בתל אביב. רכישת משרד מפואר במגדל משרדים יוקרתי, תעניק לך תדמית יוקרתית ומכובדת.

      

 האפשרויות לרכישת משרדים:

כאשר רוכשים משרדים למכירה בתל אביב, ישנם 2 אפשרויות: אפשרות אחת, היא לרכוש את המשרדים לאחר הבנייה. בשלב זה, המשרדים מוכנים, התשתיות מוכנות. בעל המשרד, רוכש שטח משרד מפואר, עם חלוקה לחדרים. היתרון בכך, היא שבעל המשרד יודע מה הוא רוכש. הוא לא צריך להמתין עד לבנייה של בניין המשרדים. אפשרות שנייה, היא לרכוש את שטח המשרד בשלב התכנון. בשלב הוצאת התב"ע. בשלב זה, המחירים זולים בהרבה. ובעל המשרד, מתכנן בעצמו את חלוקת השטח, ואת עיצוב הפנים.

מומלץ לרכוש את השטח למשרד בשלב התכנון:

הדרך הטובה ביותר, היא לרכוש משרדים למכירה בתל אביב, בשלב התכנון הראשוני. ראשית כל, המחיר יהיה הנמוך בעשרות אחוזים, מהמחיר לאחר הבנייה. והיתרון הכי גדול- הוא שבעל המשרד יכול לתכנן בעצמו את שטח המשרד לפי הצרכים שלו. כאשר רוכשים שטח בשלב התכנון, בעל המשרד יכול להחליט על עיצוב פנים המתאים לסוג המשרד שלו.

להכניס את המשרד לתוך התכנון והעיצוב:

הדרך הטובה ביותר בה תכנון פנים של משרד ימשוך לקוחות- היא באמצעות הכנסת מהות המשרד לתוך התכנון והעיצוב. איך מכניסים מהות של משרד לתוך התכנון והעיצוב? צריך קודם כל להבין, מהי המהות של המשרד. מהי הליבה של המשרד. מה הערך אותו רוצים לשדר ללקוחות. את הערך הזה, צריך ליצוק בעיצוב ובתכנון של המשרד. צריך שתכנון החלל, והצבעים, יתאימו לערך ולאווירה אותה כבעלי המשרד אתם רוצים לשדר ללקוחות.

חשוב להקפיד על נגישות תחבורתית:

כאשר מחפשים משרדים למכירה בתל אביב, חשוב לוודא שיש נגישות תחבורתית. אין זה מספיק שיש חניה תת קרקעית במגדלי המשרדים. מומלץ לדאוג שהבניין יהיה קרוב לתחנת הרכבת, או לצירי התחבורה הראשיים בתל אביב. זאת, על מנת שמי שמגיעים למשרד ברכבת או באוטובוס, יוכלו להגיע בקלות. תושבים רבים בתל אביב, מעדיפים לחסוך את הפקקים, ולנסוע ברכבת או באוטובוס. שיקול זה, ישפיע על בחירת המשרד שייתן להם את השירות המבוקש.

אודות נדלנטים

חברת נדלנטים מתמחה בשיווק נדל"ן עסקי ומסחרי הוקמה בשנת 2009 ונחשבת למובילה בתחומה. נדלנטים מציעה ללקוחותיה מאגר גדול של נכסים בכל אזור המרכז, כמו כן ליווי מקצועי בכל שלבי העסקה.

משרדים למכירה בתל אביב – מחפשים משרדים למכירה בתל אביב? חברת נדלנטים מתמחה בשוק הנדל"ן ומציג לכם מבחר גדול של משרדים למכירה בתל אביב ומרכז.

משרדים להשכרה בתל אביב – חברת נדלנטים מתמחים בשוק הנדל"ן מסחרי עם דגש על משרדים להשכרה בתל אביב. נדלנטים מובילה ביזום שיווק ותחווך של נדלן מסחרי עם התמחות בולטת של רכישה והשכרת משרדים, בניינים וחנויות. נדלנים מספקת פתרונות ייעוץ מקיף בתחומי הנדל"ן עסקי מסחרי, ליחידים וחברות.

מאמרים שכדאי לכם לקרוא

השקעות נדלן בתל אביב
כשבאים לבחון את האתגרים העומדים בפני יזמים או אנשים פרטיים, אשר רוצים להשקיע בנדל"ן בתל אביב, הנתון הראשון שקופץ אלו מחירי הדירות. מחירי הדירות בתל אביב יקרים בהשוואה לאזורים אחרים בארץ וגם בהשוואה לערים מרכזיות במדינות אחרות בעולם. כדי לקנות נכס, תצטרכו לגייס הון התחלתי גבוה ולקבל אישור למשכנתא על יתרת הסכום. מבחינת עלויות דיור ומחיה, תל אביב נחשבת לאחר הערים היקרות בישראל. נתון זה הוא רק חלק מהאתגרים העומדים בפני אנשים המעוניינים להשקיע בנדל"ן בעיר.  
השארת תגובה