הערכת שווי נכס להשקעה

הערכת שווי נכס להשקעה

הערכת שווי נכס להשקעה הוא לא עניין של מה בכך, הוא עסק למקצוענים. אבל לפני שאתם שוכרים שירותי שמאות מקצועיים, רצינו לתת לכם כמה אומדנים ראשוניים בעזרתם תוכלו לקבל תמונה בסיסית לגבי הנכס שלפניכם – האם הוא עסקה משתלמת או שאתם שטמון כאן פח כלכלי. כמובן שאומדן זה לא מהווה תחליף להערכת שווי בעזרת בעלי מקצוע, אבל הוא יכול לתת לכם מושג כללי לגבי הנכס המוצע לכם.
      

פורסם: יום ראשון, 26.5.2019 | נדלנטים

המדריך להערכת שווי נכס להשקעה בעצמך

מפרט בסיסי – קודם כל, וודאו שיש בידכם את כל הנתונים הבסיסיים של הנכס המיועד. שלב זה נראה מובן מאליו, אך לעתים יש שאלות שאנחנו שוכחים לשאול ולעגן בחוזה הקנייה, וכך רכישות להשקעה מסתיימות במפח נפש.

אבזור – פרט לרמה הבסיסית, הדירות המוצעות להשקעה לעתים מצוידות באבזור שמשפיע על הערכת שווי נכס להשקעה. חימום תת רצפתי, פרקט, מרפסת סוכה וכיור כפול לציבור הדתי, בית חכם, תריסים חשמליים וכן הלאה. פרטים אלו יכולים לתת לכם תמונת מצב לגבי הסכום העתידי שתצטרכו להשקיע כדי להפוך את הנכס לאטרקטיבי לקנייה.

גיאוגרפיה – היכן ממוקמת הדירה? סוג כזה של שאלות חשוב במיוחד כאשר משקיעים את הכסף בפרויקט חדש שעתיד להתאכלס בהמשך. לפרויקטים כאלה צפויה הצלחה במידה והמיקום שלהם אטרקטיבי, והם עלולים לספוג נפילה קשה במקרה בו המיקום אינו מוצלח דיו. כדאי לנסות לעשות את הנסיעה בעצמכם, כדי לראות האם הפרויקט באמת "קרוב למרכזי תעסוקה" כפי שהובטח.

האזור – צריך לבדוק היטב מה מתוכנן להיבנות בקרבת הדירה. האם יהיו שם פארקים? אילו מבני ציבור עתידים להיבנות, וכמה נגישים הם יהיו? נושאים אלו חשובים בבחינת דירה ספציפית. חשוב לבחון אותה ברמה הזאת, כדי להימנע מכותרות מבטיחות אבל לא נאמנות.

האוכלוסייה – איזה סוג אוכלוסייה עתיד לגור בפרויקט? פרט זה חשוב, כי לסוגי אוכלוסייה שונים יש ציפיות מחיר שונות, שיכולות להשפיע בצורה ישירה על התשואה שלכם.

אנחנו מאחלים לכם תהליך השקעה מוצלח, ומזמינים אתכם להיפגש עם המומחים שלנו להערכת שווי נכס להשקעה. קבעו פגישה אישית ללא התחייבות.

אודות נדלנטים

חברת נדלנטים מתמחה בשיווק נדל"ן עסקי ומסחרי הוקמה בשנת 2009 ונחשבת למובילה בתחומה. נדלנטים מציעה ללקוחותיה מאגר גדול של נכסים בכל אזור המרכז, כמו כן ליווי מקצועי בכל שלבי העסקה.

משרדים למכירה בתל אביב – מחפשים משרדים למכירה בתל אביב? חברת נדלנטים מתמחה בשוק הנדל"ן ומציג לכם מבחר גדול של משרדים למכירה בתל אביב ומרכז.

משרדים להשכרה בתל אביב – חברת נדלנטים מתמחים בשוק הנדל"ן מסחרי עם דגש על משרדים להשכרה בתל אביב. נדלנטים מובילה ביזום שיווק ותחווך של נדלן מסחרי עם התמחות בולטת של רכישה והשכרת משרדים, בניינים וחנויות. נדלנים מספקת פתרונות ייעוץ מקיף בתחומי הנדל"ן עסקי מסחרי, ליחידים וחברות.

מאמרים שכדאי לכם לקרוא

השקעות נדלן בתל אביב
כשבאים לבחון את האתגרים העומדים בפני יזמים או אנשים פרטיים, אשר רוצים להשקיע בנדל"ן בתל אביב, הנתון הראשון שקופץ אלו מחירי הדירות. מחירי הדירות בתל אביב יקרים בהשוואה לאזורים אחרים בארץ וגם בהשוואה לערים מרכזיות במדינות אחרות בעולם. כדי לקנות נכס, תצטרכו לגייס הון התחלתי גבוה ולקבל אישור למשכנתא על יתרת הסכום. מבחינת עלויות דיור ומחיה, תל אביב נחשבת לאחר הערים היקרות בישראל. נתון זה הוא רק חלק מהאתגרים העומדים בפני אנשים המעוניינים להשקיע בנדל"ן בעיר.  

נכסים מניבים בתל אביב

 נכסים מניבים בתל אביב? נכס מניב, הוא נכס שיבטיח לכם הכנסות פסיביות באופן חודשי או קבוע. יש מרכיבים רבים שצריך לקחת בחישוב התשואה הצפויה וכמובן שיש הבדלים בהתאם לסוג הנכס. בשלב הראשון מומלץ שתבררו עם עצמכם את הנקודות הבאות. מה המטרה של נכס מניב?
נכס מניב, הוא נכס שיבטיח לכם הכנסות פסיביות באופן חודשי או קבוע. יש מרכיבים רבים שצריך לקחת בחישוב התשואה הצפויה וכמובן שיש הבדלים בהתאם לסוג הנכס.

רכישת משרד להשקעה

יש בידכם סכום כסף ואתם מעוניינים להשקיע אותו בנכס? רוצים לייצר הכנסה פסיבית? אכן, רכישת משרד להשקעה זה צעד שעשוי להיות נכון. אנשים רבים מחפשים את הדרך לבסס את המעמד הכלכלי שלהם ולהבטיח לעצמם הכנסות קבועות וסדירות. אחת הדרכים המקובלות היא רכישת נכס להשקעה. מדובר על רכישת משרד, דירה אור נכס אחר שאמנם נועד להשכרה והרוכש אינו מתכוון להשתמש בנכס אלא להשכיר אותו.

השארת תגובה