משרדים למכירה ולהשכרה

נדלנטים הינו משרד מוביל בישיווק ותיווך של נדל"ן מסחרי עם התמחות בולטת של רכישה / השכרת משרדים וחנויות. בין הנכסים העומדים לרשותנו ניתן למצוא: משרדים להשכרה בתל אביב, משרדים למכירה בתל אביב, חנויות להשכרה, חנויות למכירה, מרכזים מסחריים, נכסים מניבים, בניינים עצמאיים ועוד פרויקטים רבים ברחבי הארץ.

נדלנטים הוקמה ב2009 ובעלת ניסיון ומוניטין רב בתחום נדל"ן מסחרי ועסקי.
בראש החברה  עומדים יזהר שרוני וגיא לוינסון – יועצי נדל"ן בעלי ניסיון, קשרים  וידע רב בתחום.

נדלנטים  מציעה ללקוחותיה מאגר גדול של נכסים בכל אזור המרכז וצוות המשרד מלווה אותם בכל שלבי העסקה, החל מפגישה ראשונית, הבנה וניתוח הצרכים,איתור העסקה המתאימה, ניהול מו"מ ועד חתימה על הסכם.

נדלנטים מתחייבת לייעוץ מקצועי ושירות אישי וסבלני, ומעל הכל רואה לנגד עיניה את טובתו של הלקוח והדיוק מול צרכי הלקוחות – לקוח מקבל ניתוח מעמיק המותאם לתקציבו ומטרתו העסקית ו/או הכלכלית ובסופו של דבר, את העסקה הכי טובה שהוא יכול לעשות.

לא תמיד הלוקח מבין עד הסוף איך שוק הנדל"ן מתנהל ומה ההבדל בתמחור ברוטו או נטו של נכס לכן חשוב לנו לבצע עבורו את הדיוקים הללו ולא "לשגע" את הלקוח ולהציף אותו במידע לא רלוונטי.

ליווי מקצועי מסוג זה עשוי בסופו של דבר להוזיל את העסקה ב עד 20% ממחיר השוק המקורי

"אני מאמינה שהכל קורה מסיבה מסוימת. אנשים משתנים, כדי שתלמד להרפות, דברים משתבשים כדי שתעריך אותם כאשר הם בסדר. אתה מאמין לשקרים כדי שבסופו של דבר תלמד לא לסמוך על אף אחד חוץ מעצמך, ולפעמים דברים טובים מתפרקים כדי שדברים טובים יותר יוכלו להתחבר יחד."
רונית כהן
מעצבת גרפית