נכסים מניבים

עודכן: יום ראשון, 18.7.2021 | נדלנטים

לייעוץ חינם צור קשר

נכסים מניבים בתל אביב

מחפשים נכסים מניבים בתל אביב? נכס מניב, הוא נכס שיבטיח לכם הכנסות פסיביות באופן חודשי או קבוע. יש מרכיבים רבים שצריך לקחת בחישוב התשואה הצפויה וכמובן שיש הבדלים בהתאם לסוג הנכס. בשלב הראשון מומלץ שתבררו עם עצמכם את הנקודות הבאות.

אחד הכללים הבסיסיים בהשקעות נדלן, הוא לבדוק האם התמורה תהיה שווה את ההשקעה. במילים אחרות, האם המחיר שתתבקשו לשלם תמורת הנכס, יניב לכם רווחים. מכיוון שמחירי הדירות בתל אביב יקרים לכל הדעות, אתם צריכים לבחון איזו השקעה תניב לכם את התשואה הגבוהה ביותר ביחס למחיר שתידרשו לשלם. לפני שאתם מתחילים לעשות חישובים של הון עצמי, החזרי משכנתא, ריביות ועליות נוספות, יש שלב מקדים, והוא לענות על השאלות הבאות.

מה המטרה של נכס מניב?

נכס מניב, הוא נכס שיבטיח לכם הכנסות פסיביות באופן חודשי או קבוע. יש מרכיבים רבים שצריך לקחת בחישוב התשואה הצפויה וכמובן שיש הבדלים בהתאם לסוג הנכס.

אלו נכסים מניבים בתל אביב ניתן למצוא?

תל אביב היא עיר מרכזית גדולה, המהווה מוקד משיכה גם לצעירים, גם למשפחות וגם לאוכלוסייה המבוגרת. כמו כן, העיר נחשבת לשוקקת גם מבחינת אזורי מסחר ומקומות תעסוקה. זו הסיבה שהיא נחשבת ליעד מבוקש להשקעות נדל"ן.

אם אתם מחפשים להשקיע בקרקע חקלאית  או בשטח אדמה, סביר להניח שתתקשו למצוא את מבוקשכם בתל אביב. עם זאת, תוכלו להשקיע באחת האפשרויות הבאות:

  • דירה למגורים.
  • דירה להשכרה.
  • משרד.
  • חנות.
  • חניון או מגרש חניה.
  • פרויקט התחדשות עירונית.
איזה משקיעים אתם?

הבחירה בין האפשרויות השונות היא בראש ובראשונה שאלה של תקציב, אך גם תלויה באופי שלכם כמשקיעים. אם אתם מחפשים נכס שתוכלו לקנות ולא תצטרכו להתעסק איתו יותר מדי, דירה למגורים זו אפשרות מתאימה. אתם יכולים להתגורר בדירה והיא תהפוך לנכס משפחתי שישמור ואף יעלה את ערכו עם השנים, במידה ותחליטו למכור או להוריש לילדכם.

אם אתם מעוניינים בהשקעה סולידית ויציבה, תוכלו לבחור ברכישת דירה או משרד לצורך השכרה. במקרה כזה חשוב להבחין בין נכסים שמיועדים להשכרה לטווח קצר לבין נכסים שמיועדים להשכרה לשנים רבות. ההשקעה כאן אינה חד פעמית וחשוב להבין זאת. לאחר קניית הנכס והשכרתו, תצטרכו להיות בקשר עם השוכרים, לדאוג לתיקונים במידת הצורך, לשפץ בין דייר אחד לזה שאחריו וכן הלאה. מתאים לכם?

במידה ואתם מחפשים השקעה שלא תיראו את פירותיה בזמן הקרוב, אך תוכל להניב לכם רווחים גבוהים, כדאי לברר אודות פרויקט התחדשות עירונית.

מה אתם יודעים על התחדשות עירונית?

השקעה בהתחדשות עירונית כרוכה בהרבה בירוקרטיה ומצריכה סבלנות ויכולת ראייה לרחוק. מצד אחד, זו ההזדמנות שלכם לרכוש דירה למטרות מגורים או השקעה, באחד הרחובות המבוקשים בעיר, בסטנדרט בנייה גבוה ובמחירים משתלמים.

מה החיסרון? מדובר בתחום חדש יחסית, אשר נשען ברובו על רגולציה של הרשויות המקומיות ושל יזמים פרטיים, וככזה הוא טומן בחובו לא מעט סיכונים.
 

נדלנטים הינו משרד מוביל בישיווק ותיווך של נדל"ן מסחרי עם התמחות בולטת של רכישה / השכרת משרדים וחנויות. בין הנכסים העומדים לרשותנו ניתן למצוא: משרדים להשכרה בתל אביבמשרדים למכירה בתל אביבחנויות להשכרה, חנויות למכירה, מרכזים מסחריים, נכסים מניבים בתל אביב, בניינים עצמאיים ועוד פרויקטים רבים ברחבי הארץ.

נדלנטים הוקמה ב2009 ובעלת ניסיון ומוניטין רב בתחום נדל"ן מסחרי ועסקי.
בראש החברה  עומדים יזהר שרוני וגיא לוינסון – יועצי נדל"ן בעלי ניסיון, קשרים  וידע רב בתחום.

נדלנטים  מציעה ללקוחותיה מאגר גדול של נכסים בכל אזור המרכז וצוות המשרד מלווה אותם בכל שלבי העסקה, החל מפגישה ראשונית, הבנה וניתוח הצרכים,איתור העסקה המתאימה, ניהול מו"מ ועד חתימה על הסכם.

נדלנטים מתחייבת לייעוץ מקצועי ושירות אישי וסבלני, ומעל הכל רואה לנגד עיניה את טובתו של הלקוח והדיוק מול צרכי הלקוחות – לקוח מקבל ניתוח מעמיק המותאם לתקציבו ומטרתו העסקית ו/או הכלכלית ובסופו של דבר, את העסקה הכי טובה שהוא יכול לעשות.

לא תמיד הלוקח מבין עד הסוף איך שוק הנדל"ן מתנהל ומה ההבדל בתמחור ברוטו או נטו של נכס לכן חשוב לנו לבצע עבורו את הדיוקים הללו ולא "לשגע" את הלקוח ולהציף אותו במידע לא רלוונטי.

ליווי מקצועי מסוג זה עשוי בסופו של דבר להוזיל את העסקה ב עד 20% ממחיר השוק המקורי.

לייעוץ חינם צור קשר