השקעת נדל"ן דרך קבוצת רכישה

עסקת אקזיט בנדלן

פורסם: יום ראשון, .25.8.2019 | נדלנטים

    

החלטתם לקנות דירה להשקעה? מצוין! כעת, עליכם לבחור באיזו דרך תרצו לרכוש את הדירה. תוכלו לחפש מציאות בלוחות יד שנייה ייעודים, או לחפש באופן עצמאי דירה שנותרה בפרויקט חדש, או לרכוש נכסי נדל"ן באפיקים אחרים. קיימת צורת השקעה הנקראת השקעת נדל"ן דרך קבוצת רכישה. איך זה מתנהל? מה היתרונות ברכישה מסוג זה? ממה צריך להיזהר? כל זאת ועוד בכתבה הבאה.

מהי השקעת נדל"ן דרך קבוצת רכישה?

בהשקעת נדל"ן דרך קבוצת רכישה, קבוצת משקיעים פרטיים פוטנציאלית מתאגדת יחד כדי לקנות קרקע עליה תיבנה מסה של נכסים בפרויקט אחד. חשוב להבין שהקבוצה אינה תלויה בקבלן או יזם. מארגן הקבוצה אוסף את המשקיעים בזמן קצוב, לפני תחילת בניית הבניין. רוכשים אלה נהנים מקניית דירה במחיר נמוך במיוחד. כיום, אחוז גבוה מהדירות במרכז נרכשו בשיטה זו.

למה קבוצת רכישה זה טוב?

הקרקע אטרקטיבית – קבוצות רכישה מוקמות, כאמור, בהתבסס על חלקת קרקע. לכן, למעשה, זו נקודת האחיזה שלהם. מארגני הקבוצות יודעים לזהות חלקות קרקע בעלות פוטנציאל נדל"ני מבחינה גיאוגרפית כדי לארגן על בסיסן את העסקה. לכן, אם תשקיע בקבוצת הרכישה הנכונה, תוכל להיות רגוע שהקרקע שרכשת היא קרקע במיקום מצוין.

המחיר זול – העובדה שהקדמתם בהרבה את הרכישה שלכם באה עם הטבות. ההטבה המרכזית היא, כמובן, המחיר הזול. העובדה שהבניין עצמו ייבנה רק בעתיד ולא קיים כרגע הולך את השקעת הנדל"ן דרך קבוצת רכישה להשקעה כדאית. שהרי, הנכס שרכשתם לא מיועד לכניסה מידית ואתם לא זקוקים לו למטרות פרקטיות כרגע. הזמן שווה חיסכון בכסף, והרבה.

מה עליי לקחת בחשבון ברכישה כזו?

שימו לב שבהשקעת נדל"ן דרך קבוצת רכישה יש סיכון מסוים. עלול לעבור זמן רב עד שתוכלו לממש את השקעתכם. כמו כן, המסע אל הנכס המיוחל צפוי לגרור הוצאות נוספות שאתם לא לוקחים כעת בחשבון. כמו בכל השקעה, אתם לוקחים על עצמכם סיכויים לסיבוכים מסוימים בתהליך.

מתלבטים? מוזמנים ליצור קשר עם המומחים שלנו עוד היום, נשמח לכוון אתכם אל ההשקעה הנדל"נית המתאימה לכם ביותר.

 

אודות חברת נדלנטים

חברת נדלנטים מתמחה בניהול, תיווך ושיווק נדל"ן עסקי ומסחרי הוקמה בשנת 2009 ונחשבת למובילה בתחומה. החברה מספקת פתרונות ייעוץ מכיף בתחומי הנדל"ן עסקי מסחרי והשקעות נדל"ן ליחידים וחברות.

לנדלנטים משרדים להשכרה בתל אביב והמרכז, ועוד בניינים עצמאיים וחנויות, נכסים מניבים בתל אביב ובאזורי החיפוש השונים במרכז, רמת גן ובני ברק לדוגמא: בסיטי של תל אביב (רוטשילד והסביבה), רמת החייל, מתחם הבורסה ברמת גן, אזור עזריאלי ועוד.

לנדלנטים ידע מקצועי בהשכרת  משרדים בתל אביב שעשוי לסייע בעדכם במציאת המשרד המתאים לכם להשכרה. צוות יועצי הנדל"ן שלנו מעורה בהיצע הנכסים בשוק ויוכל לחסוך לכם זמן יקר ולמקד אותכם במשרדים להשכרה המתאימים עבור חברתכם.

לקבלת מידע נוסף אודות הנכסים מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקשם
השארת תגובה