הערכת שווי נכס להשקעה

כמה זה שווה? מה היא הערכת שווי נכס להשקעה

הערכת שווי נכס להשקעה

פורסם: יום ראשון, .30.6.2019 | נדלנטים

    
הערכת שווי נכס להשקעה הוא לא עניין של מה בכך, הוא עסק למקצוענים. אבל לפני שאתם שוכרים שירותי שמאות מקצועיים, רצינו לתת לכם כמה אומדנים ראשוניים בעזרתם תוכלו לקבל תמונה בסיסית לגבי הנכס שלפניכם – האם הוא עסקה משתלמת או שאתם שטמון כאן פח כלכלי. כמובן שאומדן זה לא מהווה תחליף להערכת שווי בעזרת בעלי מקצוע, אבל הוא יכול לתת לכם מושג כללי לגבי הנכס המוצע לכם.

 

המדריך להערכת שווי נכס להשקעה בעצמך

מפרט בסיסי – קודם כל, וודאו שיש בידכם את כל הנתונים הבסיסיים של הנכס המיועד. שלב זה נראה מובן מאליו, אך לעתים יש שאלות שאנחנו שוכחים לשאול ולעגן בחוזה הקנייה, וכך רכישות להשקעה מסתיימות במפח נפש.

אבזור – פרט לרמה הבסיסית, הדירות המוצעות להשקעה לעתים מצוידות באבזור שמשפיע על הערכת שווי נכס להשקעה. חימום תת רצפתי, פרקט, מרפסת סוכה וכיור כפול לציבור הדתי, בית חכם, תריסים חשמליים וכן הלאה. פרטים אלו יכולים לתת לכם תמונת מצב לגבי הסכום העתידי שתצטרכו להשקיע כדי להפוך את הנכס לאטרקטיבי לקנייה.

גיאוגרפיה – היכן ממוקמת הדירה? סוג כזה של שאלות חשוב במיוחד כאשר משקיעים את הכסף בפרויקט חדש שעתיד להתאכלס בהמשך. לפרויקטים כאלה צפויה הצלחה במידה והמיקום שלהם אטרקטיבי, והם עלולים לספוג נפילה קשה במקרה בו המיקום אינו מוצלח דיו. כדאי לנסות לעשות את הנסיעה בעצמכם, כדי לראות האם הפרויקט באמת "קרוב למרכזי תעסוקה" כפי שהובטח.

האזור – צריך לבדוק היטב מה מתוכנן להיבנות בקרבת הדירה. האם יהיו שם פארקים? אילו מבני ציבור עתידים להיבנות, וכמה נגישים הם יהיו? נושאים אלו חשובים בבחינת דירה ספציפית. חשוב לבחון אותה ברמה הזאת, כדי להימנע מכותרות מבטיחות אבל לא נאמנות.

האוכלוסייה – איזה סוג אוכלוסייה עתיד לגור בפרויקט? פרט זה חשוב, כי לסוגי אוכלוסייה שונים יש ציפיות מחיר שונות, שיכולות להשפיע בצורה ישירה על התשואה שלכם.

אנחנו מאחלים לכם תהליך השקעה מוצלח, ומזמינים אתכם להיפגש עם המומחים שלנו להערכת שווי נכס להשקעה. קבעו פגישה אישית ללא התחייבות.

אודות חברת נדלנטים

חברת נדלנטים מתמחה בניהול, תיווך ושיווק נדל"ן עסקי ומסחרי הוקמה בשנת 2009 ונחשבת למובילה בתחומה. החברה מספקת פתרונות ייעוץ מכיף בתחומי הנדל"ן עסקי מסחרי והשקעות נדל"ן ליחידים וחברות.

לנדלנטים משרדים להשכרה בתל אביב והמרכז, ועוד בניינים עצמאיים וחנויות, נכסים מניבים בתל אביב ובאזורי החיפוש השונים במרכז, רמת גן ובני ברק לדוגמא: בסיטי של תל אביב (רוטשילד והסביבה), רמת החייל, מתחם הבורסה ברמת גן, אזור עזריאלי ועוד.

לנדלנטים ידע מקצועי בהשכרת  משרדים בתל אביב שעשוי לסייע בעדכם במציאת המשרד המתאים לכם להשכרה. צוות יועצי הנדל"ן שלנו מעורה בהיצע הנכסים בשוק ויוכל לחסוך לכם זמן יקר ולמקד אותכם במשרדים להשכרה המתאימים עבור חברתכם.

השארת תגובה